Polski Związek Łowiecki powrót na stronę główną

XII Ogólnopolski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich „O Róg Wojskiego”
VIII Ogólnopolski Konkurs Muzyki Myśliwskiej
XIII Wielkopolski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich
V Ogólnopolski Konkurs Wabienia Jeleni


Laureatem Grand Prix i zdobywcą Rogu Wojskiego został:
Zespół Trębaczy Myśliwskich VENATOR - AR Poznań

Solowym Mistrzem Polski 2007 została:
Natalia Hamczyk z Nadleśnictwa Babimost


Wyniki w klasie G - zespoły
Klasa dla zaawansowanych (mistrzowska) - małe i duże rogi myśliwskie.
KOKRPKzespółreprezentantpunkty
1 1 ZTM Venator AR w Poznaniu Wydz. Leśny 296
2 ZSM Akteon SGGW SGGW Warszawa 294
3 ZRSM ZSLiO Warcino ZSLiO Warcino 286
4 2 ZTM z Goraja 286
5 ZSM Bielik Spychowo Nadleśnictwo Spychowo 282
6 TL Brynek ZSOiE w Brynku 281
7 ZSM N. Poddębice N-ctwo Poddębice 279
8 3 ZS Darz Bór KŁ Jeleń KŁ. nr 19 "Jeleń" w Piaskach 277
9 ZSM Hagard Kraków AR Kraków 276
10 ZSM Echo Pszczyny KŁ Leśnik Kobiór 271
11 Gamrat UTP ATR Bydgoszcz 266
12 Galindowe Rogi 264
liczba uczestników w tej klasie: 12
Wyniki w klasie A - zespoły
Dla zaawansowanych (mistrzowska) - tylko małe rogi myśliwskie
KOKRPKzespółreprezentantpunkty
1 ZSM Gorajczycy ZSL Goraj 282
1 Jenot Tuchola ZSLiA WSZŚ 268
2 ZSM TL Starościn ZSL w Starościnie 267
3 1 ZSM Leśnik N-ctwo Jarocin 249
liczba uczestników w tej klasie: 4
Wyniki w klasie B - zespoły
Dla średniozaawansowanych - dowolne rogi myśliwskie
KOKRPKzespółreprezentantpunkty
1 ZSM Nemrod Nadleśnictwo Rudziniec 291
2 ZTM Jantar N-ctwo Cewice 282
3 ZSM N-ctwa Babimost Nadleśnictwo Babimost 280
4 ZSM Waltornia Nadleśnictwo Zawadzkie 276
5 ZSM N-ctwo Złotoryja N-ctwo Złotoryja 271
6 RZSM N-ctwo Skrwilno N-ctwo Skrwilno 271
7 1 II ZTM Goraj ZSL Goraj 270
8 ZMM Hubertus Sztum 269
9 2 ZTM Puszcza Notecka 268
10 ZSM Hreczecha Ujsoły 268
11 ZSM ZO PZŁ w Opolu ZO PZŁ Opole 263
12 ZSM Pasja Warszawa 263
13 ZSM N-ctwa Syców 261
14 3 ZSM z Piłki Nadleśnictwo Podanin 259
15 4 IZSM N-ctwa Grodzisk 256
16 5 ZSM Przedborów Nadleśnictwo Przedborów 254
17 RZTM N-ctwa Karwin 246
18 Leśny Róg z Leska ZSL w Lesku 238
19 ZSM TL Tułowice ZSL Tułowice 236
20 Skanesjakthorn Szwecja 236
21 ZSM WKŁ 8 Żubr Opole WKŁ nr 8 Żubr w Opolu 227
22 6 Sygnaliści Myśliwca 220
liczba uczestników w tej klasie: 22
Wyniki w klasie C - zespoły
Dla początkujących - dowolne rogi myśliwskie
KOKRPKzespółreprezentantpunkty
1 1 ZSM Dzięcioły ZSL Goraj 291
2 RZSM Żurawie 284
3 2 ZSM Leśne Skrzaty 282
4 RZSM N-ctwa Lidzbark 273
5 ŻZSM TL Tułowice 270
6 3 ZTM ze Złotowa 266
7 4 III ZTM Goraj ZSL Goraj 265
8 5 ZTM N-ctwa Sarbia N-ctwo Sarbia 263
9 6 ZSM KŁ Przylesie KŁ Przylesie w Poznaniu 263
10 7 II ZSM N. Grodzisk 262
11 II ZSM N-ctwa Człopa Nadleśnictwo Człopa 258
12 8 ZTM N-ctwa Krucz 257
13 9 RZSM Bażant K. Ł. Bażant Chrzypsko Wielkie 251
14 10 ZTM N. Potrzebowice 251
15 II ZSM Jenot Tuchola 247
16 11 ZSM KŁ Odyniec 245
17 12 ZSM KŁ 13 Drop 218
liczba uczestników w tej klasie: 17
Wyniki w klasie D - zespoły
Dla dzieci do lat 12 - dowolne rogi myśliwskie
KOKRPKzespółreprezentantpunkty
1 DZSM N-ctwa Lidzbark N-ctwo Lidzbark 194
2 DZSM SP Warcino Szkoła Podstawowa w Warcinie 192
3 1 DZSM Darz Bór 174
4 2 DZS N-ctwa Sarbia 172
5 3 II ZSM SP Czarnków 167
6 4 IZSM SP Czarnków 154
liczba uczestników w tej klasie: 6
Wyniki w klasie A - soliści
Dla zaawansowanych (mistrzowska)
KOKRPKsolistareprezentantpunkty
1 Natalia Hamczyk N-ctwo Babimost 297
2 Gabriela Kaźmierczak Nadleśnictwo Spychowo 294
3 1 Tomasz Szrama ZTM Venator AR Poznań 294
4 Adam Migurski Nadleśnictwo Rudziniec 293
5 Marcin Jaruga Nadleśnictwo Poddębice 292
6 2 Paweł Strawa ZSL Goraj 290
7 Marcin Walkowiak ZSL Goraj 288
8 Adam Jażdżewski N-ctwo Spychowo 288
9 Marek Mosiewicz ZSL w Goraju 287
10 3 Hubert Szrama ZSL w Goraju 286
11 4 Wojciech Śliczner Nadleśnictwo Grodzisk 284
12 Hubert junior Jurczyszyn AR Poznań 284
13 Karol Jurczyszyn AR Poznań 280
14 Marcin Wróbel KŁ Leśnik Kobiór 280
15 Roman Graczyk Venator AR Poznań 279
16 Arkadiusz Tokarz N-ctwo Rudziniec 278
17 Grzegorz Walkowiak ZSL w Goraju 278
18 5 Łukasz Sikora BULiGL w Gorzowie Wlkp. 278
19 Tomasz Michewicz N-ctwo Skrwilno 277
20 Anna Gocalińska KŁ Przepiórka 276
21 Piotr Kasprzyk AR Kraków 275
22 Hubert Wróblewski N-ctwo Płońsk ZSLiA Tuchola 275
23 Paweł Borsuk ZTM Jantar N-ctwo Cewice 273
24 6 Przemysław Kiciński AR Poznań 272
25 Radosław Reks Nadleśnictwo Człopa 271
26 7 Bogusław Obrocki ZSL w Goraju 270
27 8 Adam Pulit KŁ Knieja Krajenka 270
9 Marcin Wylegała K. Ł. nr 45 Bażant Chrzypsko Wlk 270
28 Tomasz Kurczyk N-ctwo Zawadzkie 270
29 10 Paweł Kaczmarek ZTM Venator 270
30 Dawid Gągała N-ctwo Góra Śląska 267
31 Zbigniew Wanecki KŁ Jeleń Barwice 266
11 Piotr Nowak ZSL w Goraju 265
32 Przemysław Kownacki SGGW Warszawa 262
33 Andrzej Szymczyk ZSM Akteon SGGW Warszawa 261
34 Ryszard Noras KŁ Leśnik Kobiór 261
35 12 Jacek Zych ZTM Venator AR Poznań 261
36 13 Artur Wiśniewski Nadleśnictwo Potrzebowice 256
37 Paweł Ciesielski N-ctwo Lidzbark Welski 256
14 Leszek Koliński ZSL w Goraju 254
38 Andrzej Zakrzewski 254
15 Maciej Ewert KŁ nr 26 Leśnik Poznań 249
39 16 Hubert Małysko ZSL w Goraju 248
17 Maciej Rewers Nadleśnictwo Gniezno 247
40 Piotr Pomostowski Nadleśnictwo Karwin 246
41 18 Tomasz Maliński Nadleśnictwo Kaczory 245
19 Konrad Grześkowiak Nadleśnictwo Jarocin 240
20 Marek Pawlak Nadleśnictwo Jarocin 220
42 Maria Teresa Sibiga Nisko 208
43 Artur Niewiadomski SGGW Warszawa 192
21 Michał Stanisławski ZSL w Goraju 172
liczba uczestników w tej klasie: 51
Wyniki w klasie B - soliści
Dla średniozaawansowanych
KOKRPKsolistareprezentantpunkty
1 Karol Kroskowski K.Ł. Jeleń Studzienice 295
1 Aleksandra Wylegała K. Ł. nr 45 Bażant Chrzypsko Wlk 277
2 Marcin Kamiński N-ctwo Skrwilno 274
3 Wojciech Kościelny Nadleśnictwo Ujsoły 274
4 Katarzyna Mrowińska N-ctwo Skrwilno 274
5 Bartłomiej Barański ZSLiO Warcino 271
6 Ewa Tryba KŁ Cietrzew Cewice 271
7 Kazimierz Kroskowski K. Ł. Żuraw Kościerzyna 270
8 Leszek Koliński ZSL w Goraju 269
9 Jakub Mielniczek SP Warcino 269
10 Artur Nowicki ZSLiO Warcino 266
11 Dominik Niewiadomski ZSL w Lesku 266
12 Janusz Gocaliński KŁ Przepiórka Radzymin 266
13 Piotr Nowak ZSL w Goraju 265
14 2 Grzegorz Tomaszewski N-ctwo Jarocin 262
15 Rafał Kruczek ZSLiE w Brynku 260
16 3 Jarosław Kowal ZSM z Piłki 259
4 Michał Talma N-ctwo Wronki 258
5 Michał Piątyszek N-ctwo Grodzisk 258
17 6 Jędrzej Bejga N-ctwo Grodzisk 258
7 Marcin Krawiec KŁ NR 7 Przylesie Poznań 258
18 8 Jarosław Brączkowski ZSL w Goraju 256
19 9 Maciej Korzeniowski ZSL w Goraju 256
10 Mieszko Osiński ZSL w Goraju 256
20 11 Mateusz Kanchen ZSL w Goraju 256
12 Jan Kurek ZSL w Goraju 255
21 13 Ewelina Małysko ZSL Goraj 255
22 14 Ferdynand Radwański N-ctwo Podanin 254
15 Szymon Rakowski ZSL w Goraju 253
23 Mariusz Czerwonka ZSLiO Warcino 253
24 16 Marek Kwapisz Nadleśnictwo Wronki 253
17 Dominik Pawlak . 251
25 Ziemowit Perszewski WSZŚ w Tucholi 249
18 Maciej Krzysztofik Nadleśnictwo Sarbia 246
19 Sebastian Walczak ZSL w Goraju 246
26 20 Leszek Słodowy KŁ nr 19 Ponowa Margonin 245
27 Agnieszka Sońta UTP Bydgoszcz 244
21 Kaj Kasprzyk ZSL Goraj 243
22 Józef Nowicki N-ctwo Grodzisk 243
28 23 Hubert Nadolny ZSL w Goraju 241
24 Michał Szymański ZSL w Goraju 238
29 Sławomir Kaźmierczak KŁ Św. Hubert w Drezdenku 238
30 Marek Foremny ZSL w Lesku 237
25 Adam Rajek ZSL w Goraju 236
26 Arkadiusz Świąder ZSL Goraj 236
27 Paweł Wojtkowiak ZSL w Goraju 234
31 Aleksandra Chełska Nadleśnictwo Babimost 234
28 Marcin Kamieniarz N-ctwo Grodzisk 232
32 Paulina Marszk Nadleśnictwo Cewice 229
29 Jacek Pszczółka KŁ nr 24 Jeleń w Ujściu 226
30 Ryszard Kaczmarek KŁ nr 12 Darz Bór Mielęcin 208
31 Krzysztof Kryłowicz ZSL w Goraju 205
32 Wojciech Semrau ZSL w Goraju 183
33 Dariusz Zaborowicz KŁ nr 67 Bażant Września 159
33 Damian Tokarz ZSLiE w Brynku 115
liczba uczestników w tej klasie: 55
Wyniki w klasie C - soliści
Dla początkujących
KOKRPKsolistareprezentantpunkty
1 1 Jan Strawa ZSL Goraj 282
2 Katarzyna Piechaczek Nadleśnictwo Babimost 268
2 Arkadiusz Bogaczyk Nadleśnictwo Jarocin 265
3 Sławomir Murawski N-ctwo Skrwilno 265
4 Patryk Ciesielski N-ctwo Lidzbark 263
5 Paweł Sierka ZSLiE w Brynku 262
6 Marek Błeszyński Gimnazjum w Drawsku Pom. 261
7 Kaj Kasprzyk ZSL Goraj 260
8 Monika Hamczyk Nadleśnictwo Babimost 260
3 Michał Standio Nadleśnictwo Sarbia 256
4 Janusz Wylegała K. Ł. nr 45 Bażant Chrzypsko Wlk 256
9 Sebastian Walczak ZSL w Goraju 256
10 Aneta Hamczyk Nadleśnictwo Babimost 252
11 Marcin Szymocha ZSLiE w Brynku 249
12 Dariusz Zaborowicz KŁ nr 67 Bażant Września 245
13 Artur Chmielewski KŁ Przepiórka 245
5 Michał Ciesielski N-ctwo Grodzisk 244
6 Michał Magda ZSL w Goraju 244
7 Jarosław Łodkowski ZTM Złotów 244
9 Elwira Drobiewska ZTM Złotów 240
14 8 Szymon Bogaczyk Nadleśnictwo Jarocin 240
15 Krzysztof Lewiński ZO PZŁ Warszawa 239
10 Piotr Ginda-Kopeć ZSL w Goraju 237
11 Michał Słodowy Nadleśnictwo Podanin 235
12 Joanna Kupka Nadleśnictwo Krucz 235
13 Patryk Landowski ZTM Złotów 234
14 Damian Barszczewski ZSL w Goraju 234
15 Dominika Kołodziej ZTM Złotów 230
16 Marcin Adamczak ZSL w Goraju 229
17 Andrzej Pufal KŁ nr 1 Daniel w Lipce 228
18 Władysław Przybysz KŁ nr 58 Odyniec Mieścisko 227
19 Paweł Szukalski KŁ Bażant Dobrzyca 226
20 Tomasz Konitzer ZTM Złotów 224
21 Tomasz Banachowicz KŁ nr 38 Darz Bór Połajewo 221
16 Jan Kurek ZSL w Goraju 220
22 Marcin Chołodowski ZTM Złotów 219
23 Marcin Borzych ZTM Złotów 219
17 24 Stanisław Wróbel ZSL w Goraju 216
25 Michał Streflik ZSL w Goraju 214
26 Rafał Stefaniak ZSL w Goraju 213
18 Jarosław Łapa ZSL w Lesku 212
27 Piotr Rzymski KŁ nr 35 Słonka Goraj 209
28 Sebrjan Kiedrowicz ZTM Złotów 209
29 Paweł Brynkiewicz ZSL w Goraju 209
30 Iwona Zwierzchlewska Nadleśnictwo Krucz 207
31 Sylwia Ślachciak ZSL w Goraju 202
32 Tomasz Rożek KŁ nr 58 Odyniec Mieścisko 201
33 Piotr Błażejewski ZSL w Goraju 199
34 Rafał Kowalski ZSL w Goraju 198
35 Marcin Dziuba KŁ nr 12 w Bydgoszczy 196
36 Ida Lach ZTM Złotów 194
37 Bartłomiej Janik ZSL w Goraju 194
38 Łukasz Solarewicz ZSL w Goraju 185
39 Waldemar Gredczyszyn K. Ł. nr 35 "Słonka" Goraj 174
liczba uczestników w tej klasie: 54
Wyniki w klasie D - soliści
Dla dzieci do lat 12
KOKRPKsolistareprezentantpunkty
1 1 Jędrzej Strawa ZSL Goraj 207
2 Michał Ciesielski N-ctwo Lidzbark Welski 197
3 2 Jakub Kaczmarek KŁ nr 7 Przylesie Poznań 194
4 Anna Dworszczak SP Warcino 190
5 Piotr Dworszczak SP Warcino 190
6 3 Bartłomiej Bejga N-ctwo Grodzisk 189
7 Hubert Czelewicz SP Warcino 188
8 Mikołaj Ciesielski N-ctwo Lidzbark Welski 187
9 Miłosz Wróblewski SP Warcino 186
10 4 Paweł Rożek KŁ nr 58 Odyniec Mieścisko 183
11 5 Albert Kamiński KŁ Odyniec Mieścisko 182
12 6 Sara Oborska Szkoła Podstawowa w Jędrzejewie 180
13 7 Jan Kulpiński N-ctwo Sarbia 178
14 8 Hubert Wylegała KŁ Bażant Chrzypsko Wielkie 177
15 9 Mikołaj Rychlik Szkoła Podstawowa nr 1 w Czarnkowie 174
16 10 Jan Maciejewski Szkoła Podstawowa nr 1 w Czarnkowie 171
17 11 Kacper Kamiński KŁ nr 58 Odyniec Mieścisko 168
18 12 Marta Kita Szkoła Podstawowa nr 1 w Czarnkowie 159
19 13 Szymon Kita Szkoła Podstawowa nr 1 w Czarnkowie 155
liczba uczestników w tej klasie: 19
Wyniki w klasie MB - zespoły
rogi myśliwskie w stroju B
KOKRPKzespółreprezentantpunkty
1 ZSM Akteon SGGW SGGW Warszawa 294
2 ZTM z Goraja 289
3 ZTM Venator AR w Poznaniu Wydz. Leśny 286
4 ZRSM ZSLiO Warcino ZSLiO Warcino 280
5 ZSM Nemrod Nadleśnictwo Rudziniec 279
6 ZSM Bielik Spychowo Nadleśnictwo Spychowo 277
7 ZSM N-ctwa Babimost Nadleśnictwo Babimost 276
8 Galindowe Rogi 272
9 TL Brynek ZSOiE w Brynku 271
1 RZSM N-ctwa Lidzbark 268
10 ZSM Hagard Kraków AR Kraków 268
11 ZSM Echo Pszczyny KŁ Leśnik Kobiór 260
12 ZSM z Piłki Nadleśnictwo Podanin 257
13 RZSM TL Tułowice TL w Tułowicach 254
14 ZSM Przedborów Nadleśnictwo Przedborów 245
15 Leśny Róg z Leska ZSL w Lesku 230
2 Skanesjakthorn Szwecja 224
liczba uczestników w tej klasie: 17
Wyniki w klasie MEs - zespoły
rogi myśliwskie w stroju Es
KOKRPKzespółreprezentantpunkty
1 Jenot Tuchola 266
2 RZS Waltornia RDLP Katowice 242
3 Skanesjakthorn Szwecja 235
liczba uczestników w tej klasie: 3
Wyniki w klasie MSH - zespoły
Salon Hubertowski - instrumenty muzyczne niemyśliwskie lub myśliwskie i niemyśliwskie
KOKRPKzespółreprezentantpunkty
1 Hejnał Mazańcowice 295
2 RZSM Bażant K. Ł. Bażant Chrzypsko Wielkie 280
3 ZSM Dzięcioły ZSL Goraj 274
4 ZMM Hubertus Sztum 267
5 Zespół Wokalny Pauza Zbąszyńskie Centrum Kultury 253
6 Jutrzenka Lubasz 240
7 RZSM N-ctwa Lidzbark 238
8 RZSM N-ctwo Skrwilno N-ctwo Skrwilno 232
1 ZSM Waltornia Nadleśnictwo Zawadzkie 226
liczba uczestników w tej klasie: 9
KO - klasyfikacja ogólna w konkursie "O Róg Wojskiego"
KR - klasyfikacja w konkursie regionalnym
PK - klasyfikacja poza konkursowa
Czas wykonania: 0.258 sekund