Polski Związek Łowiecki powrót na stronę główną
XII Ogólnopolski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich „O Róg Wojskiego”
VIII Ogólnopolski Konkurs Muzyki Myśliwskiej
XIII Wielkopolski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich
V Ogólnopolski Konkurs Wabienia Jeleni


Soliści zakwalifikowani na konkurs

Zespoły zgłoszone do konkursu



Klasa A –  51/61


Województwo Dolnośląskie (1)

  1. Dawid Gągała

 

Województwo Kujawsko-pomorskie (6)

  1. Mirosław Murawski
  2. Tomasz Michewicz
  3. Michał Lawrenc
  4. Tomasz Szałkowski
  5. vacat!
  6. vacat!

 

Województwo Lubelskie (2)

  1. Łukasz Brzyski
  2. vacat!

 

Województwo Lubuskie (7)

  1. Natalia Hamczyk
  2. Karol Jurczyszyn
  3. Grzegorz Walkowiak
  4. Roman Graczyk
  5. Marcin Walkowiak
  6. Radosław Reks
  7. Piotr Pomostowski

 

Województwo Łódzkie (1)

  1. Marcin Jaruga

 

Województwo Małopolskie (1)

  1. vacat!

 

Województwo Mazowieckie (3)

  1. Hubert Wróblewski
  2. Anna Gocalińska
  3. Andrzej Zakrzewski

 

Województwo Opolskie (4)

  1. Arkadiusz Tokarz
  2. Tomasz Kurczyk
  3. Magdalena Miemiec
  4. Irena Czech

 

Województwo Podkarpackie (3)

  1. Artur Niewiadomski
  2. Teresa Sibiga
  3. Miłosz Kabała

Województwo Podlaskie (1)

  1. Andrzej Szymczyk

 

Województwo Pomorskie (6)

  1. Paweł Borsuk
  2. Dawid Feculak
  3. Paweł Grzenkowicz
  4. Przemysław Kownacki
  5. Tomasz Borsuk
  6. Michał Czapiewski

 

Województwo Śląskie (3)

  1. Marcin Wróbel
  2. Sylwia Chrobok
  3. Ryszard Noras

 

Województwo Świętokrzyskie (1)

  1. vacat!

 

Województwo Warmińsko-mazurskie (2)

  1. Adam Jażdżewski
  2. Gabriela Kaźmierczak

 

Województwo Wielkopolskie (17)

  1. Hubert Szrama
  2. Jacek Zych
  3. Wojciech Śliczner
  4. Robert Mikołajczyk
  5. Adam Pulit
  6. Przemysław Kiciński
  7. Paweł Karczmarek (Grodzisk)
  8. Hubert Małysko
  9. Przemysław Musik
  10. Tomasz Maliński
  11. Artur Wiśniewski
  12. Bogusław Obrocki
  13. vacat!
  14. vacat!
  15. vacat!
  16. vacat!
  17. vacat!

 

Województwo Zachodniopomorskie (3)

  1. Norbert Wons
  2. Zbigniew Wanecki
  3. Tomasz Banaśkiewicz


Klasa B –  41/43


Województwo Dolnośląskie (1)

  1. Andrzej Kowalski

 

Województwo Kujawsko-pomorskie (4)

  1. Michał Szamałek
  2. Marcin Kamiński
  3. Tomasz Gardzisz
  4. vacat!

 

Województwo Lubelskie (2)

  1. Nikodem Dąbrowski
  2. Robert Kopacz

 

Województwo Lubuskie (4)

  1. Agnieszka Sońta
  2. Sławomir Kaźmierczak
  3. Szymon Woroszkiewicz
  4. Marcin Kubiszyn

 

Województwo Łódzkie (1)

  1. Łukasz Ludwisiak

 

Województwo Małopolskie (1)

  1. vacat!

 

Województwo Mazowieckie (2)

  1. Janusz Gocaliński
  2. Jarosław Stasiak

 

Województwo Opolskie (3)

  1. Damian Tokarz
  2. Adam Janicki
  3. Rafał Kruczek

 

Województwo Podkarpackie (2)

  1. Marek Foremny
  2. Dominik Niewiadomski

 

Województwo Podlaskie (1)

  1. Zbigniew Wysocki

 

Województwo Pomorskie (4)

  1. Karol Kroskowski
  2. Ewa Tryba
  3. Grzegorz Dworszczak
  4. Ziemowit Perszewski

 

Województwo Śląskie (2)

  1. Michał Kanawka
  2. Wojciech Kościelny

 

Województwo Świętokrzyskie (1)

  1. vacat!

 

Województwo Warmińsko-mazurskie (2)

  1. Arkadiusz Senderowski
  2. Paweł Kaczyński

 

Województwo Wielkopolskie (11)

  1. Jarosław Kowal
  2. Grzegorz Tomaszewski
  3. Jarosław Brączkowski
  4. Hubert Skrzypczak
  5. Leszek Koliński
  6. Hubert Grajewski
  7. Ewelina Małysko
  8. Maciej Skrzypczak
  9. Leszek Słodowy
  10. Jędrzej Bejga
  11. Mateusz Kanchen
  12. Hubert Nadolny – limit z kl.A
  13. Piotr Nowak – limit z kl.A
  14. Ferdynand Radwański – limit z kl.A

 

Województwo Zachodniopomorskie (2)

  1. vacat!
  2. vacat!

 


Klasa C –  26/26


Województwo Dolnośląskie (1)

  1. Kamila Skrzydlewska

 

Województwo Kujawsko-pomorskie (2)

  1. Sławomir Murawski
  2. Radosław Koprowski

 

Województwo Lubelskie (1)

  1. Karol Wojdyła

 

Województwo Lubuskie (3)

  1. Michał Szczygielski
  2. Aneta Hamczyk
  3. Katarzyna Piechaczek

 

Województwo Łódzkie (1)

  1. vacat!

 

Województwo Małopolskie (0)

 

Województwo Mazowieckie (2)

  1. Karol Filipiak
  2. Piotr Misiak

 

Województwo Opolskie (2)

  1. Ewa Gala
  2. Krzysztof Lipniacki

 

Województwo Podkarpackie (1)

  1. Jarosław Łapa

 

Województwo Podlaskie (0)

 

Województwo Pomorskie (2)

  1. Karol Miklasiewicz
  2. Krzysztof Ławrenowicz

 

Województwo Śląskie (2)

  1. Marcin Szymocha
  2. Paweł Sierka

 

Województwo Świętokrzyskie (0)

 

 

Województwo Warmińsko-mazurskie (1)

  1. Małgorzata Zabawa

 

Województwo Wielkopolskie (6)

  1. Jan Strawa
  2. Marek Dobroczyński
  3. Szymon Bogaczyk
  4. Dariusz Zaborowicz
  5. Łukasz Obecny
  6. Kaj Kasprzyk
  7. Jan Kurek – limit z kl.A
  8. Sebastian Walczak – limit z kl.A

 

Województwo Zachodniopomorskie (2)

  1. Marek Błeszyński
  2. vacat!

 

Lista osób dodatkowo zakwalifikowanych


Mistrzowie Polski

  1. Adam Migurski (1996, 1999, 2001)
  2. Hubert Jurczyszyn jr. (1997, 1998, 2004, 2005)
  3. Tomasz Szrama (2000)
  4. Piotr Kasprzyk (2002)
  5. Paweł Strawa (2003)
  6. Łukasz Sikora (2006)

 

Laureaci XI OKSM „O Róg Wojskiego” Kwidzyn 2006

  1. Marek Mosiewicz (I miejsce w klasie B)
  2. Katarzyna Mrowińska (I miejsce w klasie C)

 

Dzieci do lat 12 (klasa D) i 13-latkowie (klasa C)

bez ograniczeń

Czas wykonania: 0.054 sekund